BAĞCILAR Takma Göğüsler

BAĞCILAR Takma Göğüsler

BAĞCILAR Takma Göğüsler

İnsan nüfusunun artışı ile orantısız olarak kişi başına düşen araç sayısı azalmaktadır. Yani birçok kişinin aracı bulunmasına karşın pek çok kişide araç bulunmamaktadır. Aracı bulunmayan kişiler genellikle toplu taşıma araçlarını kullanmaktadır. Toplu taşıma araçlarını sevmeyenler ise seyahatlerini araç kiralama yoluyla gidermektedir.

BAĞCILAR Takma Göğüsler hizmetlerinden faydalanmak için gerekli olan tek şart ise en az iki yıllık sürücü belgesidir. Acemi ve pratiği az olan sürücülerin trafiğe çıkmasını engellemek içindir bu koşul. BAĞCILAR Takma Göğüsler yapılırken araç kaskolu bir halde müşteriye teslim edilir. Bu kaskonun içinde araç içindekiler için hayat sigortası da mevcuttur. Bu sayede olası bir kaza durumunda müşterilerin mağduriyeti engellenmiş olur.

Kiralanan araçların bakımı zamanında yapılmakla birlikte araçların fiyatları marka ve modele göre değişmektedir. Bu farklılığın sebebi ise araç fiyatlarının farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bazı firmalar araçlarını teslim ettiği noktada teslim almak isterken bazı firmalar ise araçların yeri fark etmeden herhangi bir bölge bayisine bırakılmasına imkân sunar. Bu sayede geri dönüşe gerek kalmadan araç teslim edilmiş olur.

 

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir